Ma 2019. máj. 24., péntek, Eszter és Eliza napja van. Holnap Orbán napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

 

Satelit FC Kézilabda klub hazai mérkőzései 2019. Tavasz

 

Március           6. szerda                     17.00                     Satelt FC – Nagykanizsa      ifi III. osztály

                     8. péntek                     16.00                     Satelit FC Nagykanizsa   serdülő III. osztály

                     9. szombat                   15.00                     Satelit FC - Siklós   ifi III.

                     9. szombat                   17.00                     Satelit SE – Siklós    NB II. férfi

                    14. csütörtök                 17.30                     Satelit SE – DUNAFERR KK leány ifi III. o.

                    23. szombat                  13.00                     Satelit SE – Kiskőrös Serdülő Fiú III. o.

                                                       15.00                     Satelit SE – Kiskőrös Ifi fiú III. osztály

                                                       17.00                     Satelit SE – Kiskőrös NB II. férfi

                     30. szombat                  9- 16.00                Lány   U11 egész napos forduló

                     31. vasárnap                 9-16.00                 Fiú U11     egész napos forduló

 

Április            06. szombat                 15.00                     Satelit SE – Baja    Ifi Fiú III. o.

                                                       17.00                     Satelit SE – Baja    NB II. férfi

                     13. szombat                15.00                     Satelit SE – Nagykanizsa Leány Ifi III. o.

                     25. csütörtök               16.00                     Satelit SE – Góna Lenti leány Ifi III. o.

 

Május             10. péntek                    16.00                     Satelit SE – Pécs Serdülő Fiú III. o.

                     11. szombat                  13.00                     Satelit SE – Dunaújváros KC Leány III.o.

                                                        15.00                     Satelit SE – PEAC Ifi Fiú III. o.

                                                        17.00                     Satelit SE – PEAC NB II. férfi