Ma 2019. március 22., péntek, Beáta, Izolda és Lea napja van. Holnap Emőke napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

 

Diákolimpia Körzeti Úszás 2019. január 15. Barcs Rekreációs Központ
Hát úszás
50 m
1. I. korcsoport fiú hát
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Kerényi Milán Bedő Kornél  Botos Nathaniel Ádám Széll Csaba D Kerényi Roland
I. korcsoport leány hát
2. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bozsó Szonja Csáki Dorina Markó Zsófia Jámbor Katalin Szabó Írisz Szarka Száva
3. II. korcsoport fiú hát
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Vízi Boldizsár Bencze Botond Czifrák Lóránd Jámbor Márton
1. 2. 3. 4. 5. 6.
4. Kővári Péter Nagy Bence Szabó Zalán
II. korcsoport leány hát
5. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gali Laura Récsán Petra Szarka Jonka
100m hát III. kcs.leány-fiú
6. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bagó Hanna Dóra Bózsó Mira Csillingh - Molnár Anna Losteiner Flóra Ránics Hanna Szabó Hanna
100m hát.IV. kcs. fiú-leány
7. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Horváth Levente Paluska Péter Kacs Máté V-VI. Hartmann Róbert Szabó Petra Lilla V-VI.
50 m mell I-II kcs. fiúk-leány
8.. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Boros Kristóf I. Markó Zsófia I. Szücs Olivér II. Kovács Emese Delinke II. Reinis Rebeka II. Somogyi Bernadett
100 m mell III. korcsoport fiú
9. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Boncz Kálmán Migács Alex Szarka Regő
100 m mell leány
III. korcsoport leány
10. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gulácsi Nikol Fridrich Luca Simon Sára Török Titánia
III. korcsoport leány mell
11.. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Arató Adél V-VI. Bagó Hanna Dóra Horváth Lara Horváth Panni Rácz Réka Hanna Terényi Angéla
IV. kcs. fiú-leány mell
12. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Csanaki Nikolett Hartmann József Paluska Péter Jáger Balázs V-VI. Haász Özséb Bálint Krisztián Dániel
Gyors úszás
50m gyors
I. korcsoport fiú
13. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bedő Kornél A Botos Nathaniel   A Széll Csaba Kerényi Roland Boros Kristóf
I. korcsoport leány gy
14. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Csáki Dorina A Bozsó Szonja Jámbor Katalin Szabó Írisz Szarka Száva Szehágel Petra
II. korcsoport fiú gy
15. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Benguitoun Adam Yahya Boncz Márton András Czifrák Lóránd Dancs Kristóf Szilágyi Ágoston
II. korcsoport fiú gy
16 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Kővári Péter Jámbor Márton Bencze Botond Vizi Boldizsár Szűcs Olivér András Szabó Zalán
II. korcsoport leány gy
17. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gali Laura Ivelics Adél Török-Kovács Zsófia
II. korcsoport leány gy
18.. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Szarka Jonka Reinis Rebeka Récsán Petra Tóth Eliána
100 m gyors
III. korcsoport fiú gy
19. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Boncz Kálmán Szarka Regő Hartmann Róbert Lieber Máté László Hamarics Dávid
III. korcsoport leány gy
20. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gulácsi Nikol Kulcsár Anna Rácz Réka Hanna Simon Sára Terényi Angéla Török Titánia
21. III. korcsoport leány gy
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Losteiner Flóra Bozsó Mira Horváth Lara Csillingh-Molnár Anna Horváth Panni Fridrich Luca
IV. korcsoport fiú gy
22. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Horváth Levente Bencze Áron Hartmann József Landesz Máté Szűcs Péter Zsombor
V-VI. korcsoport fiú gy.
23. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Haász Marcell Jáger Balázs Kacs Máté Széll Boldizsár
IV. korcsoport leány gy
24. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Arató Adél V-VI. Szabó Petra V-VI. Csanaki Nikolett Szabó Hanna
4x50 m
fiú - leány
. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
25. Deák II. leány Deák II. kcs Fiú Dráva V. IV. fiú Dráva Völgye V-VI. fiú
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
26. Deák III. lány Dráva Völgye IV. Leány