Ma 2017. július 21., péntek, Dániel és Daniella napja van. Holnap Magdolna napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

ATLÉTIKA MEZEI FUTÁS JEGYZŐKÖNYV

Barcs DSB

HELYSZÍN, IDŐPONT: Barcs Szabadidő Központ 2017.03.22.

A versenyen 7 iskola 171 tanulója (102 fiú és 69 leány) állt rajthoz.

DSCF2385 másolata

I. korcsoport leány: (23 induló)

1. Szarka Jonka                                 2008  Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

2. Récsán Petra                                  2009   Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

3. Pataki Lili                                       2008   Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

4. Otártics Enikő                                2008  Arany János Általános iskola Barcs

5. Nagy Alíz                                        2008   Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

6. Kálmán Beáta                                2008   Arany János Általános iskola Barcs

 

Csapat:

1. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs   11 helyezési szám

Csapat tagok:

1. Szarka Jonka                                  2008  

2. Récsán Petra                                  2009  

3. Pataki Lili                                       2008  

4. Nagy Alíz                                        2008  

5. Pataki Viktória                               2008  

 

2. Arany János Általános iskola Barcs 33 hsz.

 

I. korcsoport Fiú: (33)

1. Szűcs Olivér                                   2008   Arany János Általános iskola Barcs

2. Horváth Károly                               2008   Arany János Általános iskola Barcs

3. Csorbics Dániel                              2008   Arany János Általános iskola Barcs

4. Czifrák Lóránt                                2008 Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

5. Landesz Kristóf                               2008   Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

6. Hartmann Roland                          2008   Arany János Általános iskola Barcs

 

Csapat:

1. Arany János Általános iskola Barcs   12 hsz.

Csapat tagok:

1. Szűcs Olivér                                  2008   Arany János Általános iskola Barcs

2. Horváth Károly                               2008   Arany János Általános iskola Barcs

3. Csorbics Dániel                              2008   Arany János Általános iskola Barcs

4. Hartmann Roland                          2008   Arany János Általános iskola Barcs

5. Mardegán Brunó                           2008   Arany János Általános iskola Barcs

 

2. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs   24 hsz.

 

II. korcsoport leány: (19)

1.     Csillinggh-Molnár Anna             2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

2.     Horváth Lara                              2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

3.     Orsós Orsolya                            2006    Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

4.     Péter Leila                                            Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

5.     Takács Karola                                        Arany János Általános iskola Barcs

6.     Gráf Elisabeth                                        Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

 

Csapat:

1. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs 13 hsz.

Csapat tagok:

1. Csillinggh-Molnár Anna     2006

2. Horváth Lara                      2006

3. Péter Leila EMMI               2007

4. Graf Elisabeth                    2007

5. Horváth Panni                    2006

2. Arany János Általános iskola Barcs 52 hsz.

II. korcsoport fiú: (41)

1. Szaka Regő                                     2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

2. Honfi Barnabás                              2006    Arany János Általános iskola Barcs

3. Lantos Zoltán                                 2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

4. Somogyi Lóránd                             2007    Arany János Általános iskola Barcs

5. Göbölös Máté                                2006    Arany János Általános iskola Barcs

6. Szokol Botond                                2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

Csapat:

1. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs 16 hsz.

Csapat tagok:

1. Szaka Regő                        2006                          

2. Lantos Zoltán                     2006

3. Szokol Botond                     2006

4. Nemes Adrián                    2006

5. Nagy Zalán                         2006

2. Arany János Általános iskola Barcs   26 hsz.

3. Szivárvány EGYMI                          121 hsz.

 

III. korcsoport leány: (20)

1. Kovács Nóra                                   2004    Arany János Általános iskola Barcs

2. Szabó Emese                                  2005    Arany János Általános iskola Barcs

3. Orsós Vivien                         2005    I. István Általános iskola Homokszentgyörgy

4. Orsós Katalin                        2004    I. István Általános iskola Homokszentgyörgy

5. Keszthelyi Loretta                          2005    Arany János Általános iskola Barcs

6. Burka Mercédesz                           2004    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

 

Csapat:

1.         Arany János Általános iskola Barcs

Csapat tagok:

1. Kovács Nóra                       2004

2. Szabó Emese                      2005

3.Keszthelyi Loretta               2005

4.Nikolics Evelin                     2005

5.Makovi Lívia                        2005

2. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs 40 hsz.

 

III. korcsoport fiú: (22)

1. Kovács Dominik                             2004    Arany János Általános iskola Barcs

2. Kovács Zsolt                                   2004    Arany János Általános iskola Barcs

3. Lakatos Szilveszter                         2004    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

4. Danóczi Zoltán               2004    Xantusz János Általános Iskola Csokonyavisonta

5. Andik Krisztián               2004    I. István Általános iskola Homokszentgyörgy

6. Kelemen Bence                             2004    Szivárvány EGYMI

Csapat:

  1. 1.Arany János Általános iskola Barcs 28 hsz.

Csapat tagok:

1. Kovács Dominik                  2004

2.Kovács Zsolt                        2004

3.Omacht Roland                   2005

4.Szűcs Zsombor                    2005

5. Kurucz Péter                       2004

2. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs 35 hsz.

3. Szivárvány EGYMI 48 hsz.

 

IV. korcsoport leány: (10)

1. Nagyváradi Csenge                        2002    Arany János Általános iskola Barcs

2. Kátai Zsanett Mária          2002    Xantusz János Általános Iskola Csokonyavisonta

3. Niklovics Roxána                            2002    Arany János Általános iskola Barcs

4. Németh Edina                                           Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

5. Mészáros Lívia                 2003    Xantusz János Általános Iskola Csokonyavisonta

6. Bolhói Cintia                                  2003    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

csapat:

  1. 1.Deák Ferenc Általános Iskola

csapat tagok:

1. Bolhó Cintia                       2003

2.Gazda Klaudia                     2002

3.Tóth Loretta                        2003

4. Pauska Fanni                      2002

 

IV. korcsoport fiú: (16)

1. Berta Bálint                         2002    I. István Általános Iskola Homokszentgyörgy

2. Pénzár Marcell                              2002    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

3. Pap Máté                                       2002    Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

4. Orsós Csaba                                           Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

5. Sarca Dániel                                          Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

6. Orsós Dávid                                                           Szivárvány EGYMI

Csapat:

  1. 1.Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

Csapat tagok:

1. Pap Máté                           2002

2.Orsós Tibor                         2002

3. Sarca Dániel                       2003

4. Kovács István                      2002

5. Nyerges Gergő                   2002

V. korcsoport Leány (1)

1. Elek Kornélia                                             Ipari Szakközép

 

V. KORCSOPORT Fiú (3)

1. Károly Ernő                                                Ipari Szakközép

2. Ignácz Ferenc                                            Ipari Szakközép

3. Kula Rajmond                                            Ipari Szakközép

 

VI. korcsoport Fiú (2)

  1. 1.Balogh PéIpari Szakközép
  2. 2.Bogdán ZoltáIpari Szakközép